English, Polish

Welcome

Neva Masquerade cats cattery

…all started one Autumn afternoon – our paths first crossed when I was driving a car. I meet a CAT. I was trying to carry him to nearby estate, but he stubbornly and very quickly got back under my car. So I took that small, grey globule to my home. Unfortunately, he lived with us only for a few weeks. Later on he had to settle down in other place. Anyway, since then the kitty stayed close to my heart for ever. Years has passed.. My desire of having a cat was overwhelming, but unfulfilled – till the day when my daughter also fancied him to have. Then searching for the most suitable race for us has started. Read more…

News

05.09.2018

Kociaki z miotu H czekają na nowe domu

4 kociaki z miotu H szukają nowych, kochających domku. Kocurki są duże, puchate i bardzo przytulaśne. Koteczka jest mniejsza, delikatniejsza i ciągle domaga się uwagi :) Zapraszamy do odwiedzin w hodowli i poznania naszych kociaków.

hasita2hasitahasanhasan2

20.05.2018

Kocięta miot H

Nasze kocięta z miotu H są juz gotowe do opuszczenia naszego domu. Rude i kremowe przytulaski szukają swoich nowych domków :)

hasan_mharish_mhardik_m

15.03.2018

H kropelki

Miot H ma już 2,5 miesiąca i pięknie się rozwija. Zapraszamy do rezerwacji maluszków oraz do kontaktu z nami :) Do nowych domków będę mogły powędrować w powędrować w połowie kwietnia

DSC_1801

02.01.2018

Urodził się miot H :)

Po długiej przerwie w naszej hodowli w Boże Narodzenie pojawiły się kocięta :) Gratis ze Szczęśliwej i Lakshmi Kropla Nieba zostali rodzicami 6 cudnych maluszków :) Spodziewamy się rudych i kremowych kociąt z bielą lub bez.

miotH_1week

26.12.2016

Kocięta z miotu F i G

Początkiem października w naszej hodowli na świat przyszły dwa mioty. Nasze koteczki Dasza i Lakshmi urodziły cudną dziewiątkę maluszków. Teraz kociaczki czekają na swoje nowe domki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą słodką gromadką :)

miotG_mmiotF_m

Archive